dnešná krvička hcg 165 jednotiek 12DPO, som tehotná🙂))
gratuluji a držím pěstičky
6. říj 2010
hopie
autormoc moc dík.. tak testíky zatím pomaly každý den silnějí, vždy je vidět rozdíl obden...dnes dem za doktorkou zítra zas asi na krev
7. říj 2010
gratuluji, testíky krásně tmavnou.. já jdu na druhý odběr krve v úterý, doufám, že HCG také vylítne ( 16DPO jsem měla HCG 829)
10. říj 2010
hopie
autorno to jsi měla pěkný , ja byla na krvičcš 12DPO a byla 165.. jedu až tenhle čtvrtek.. doufám , že hodnota bude suprova.. to budu 20DPO... držím palcuchy , at je vše , jak má být
10. říj 2010
držím pěstičky ať Hcg roste. Já měla 146 a za pár dní rodím 🙂