oplatí sa kupovat detsku vahu na vazenie babatka, ake mate skusenosti? dakujeeem
pokud se mimi narodí v termínu a nemá problémy, tak bych jí rozhodně nepořizovala, beztak budeš každý týden chodit do poradny na vážení 🙂
děkuji holky, nebyli jsme jsi s mm jisti, jestli jo nebo ne
taky si myslím, že je to zbytečné, my sice váhu potřebovali, ale bez problémů nám ji půjčila paní doktroka na dobu co jsme malou převažovali...takže bych nekupovala využiješ ji stejně když dlouho tak 2 měsíce jako my....
Taky myslím, že je to zbytečné - pokud bude prcek přibývat, tak to fakt nemá cenu řešit, a když byste ji potřebovali, dá se různě po praze za pár korun půjčit, na ty dva tři měsíce se to nevyplatí kupovat 🙂
další cenné rady, my nezkušenky fakt nevíme , co se ve skutečnosti oplatí a užije.. moc Vám děkuji všem , jste zlaté
my jsme měli váhu na malou půjčenou od dr. 🙂
My jsme tedy neměli a ani jsme vůbec nepotřebovali a paní doktorka nám i nabízela, že se můžeme kdykoli přijít zvážit.Takže bych jí eventuelně pořídila až po narození kdyby byly nějaké komplikace s přibýváním a byla by potřeba.