taaak babulky .... HCG 20DPO mame 5739 ze by dvojičky?🙂)))
hopie
autoraž tak pozde? to musi byt neprijemne cekat ak dlouho...a dekuji... myslim , ze i u tebe to bude v poradku
15. říj 2010
taaak babulky .... HCG 20DPO mame 5739 ze by dvojičky?🙂)))
až tak pozde? to musi byt neprijemne cekat ak dlouho...a dekuji... myslim , ze i u tebe to bude v poradku
wauuu .. krásná hodnota, já se výsledek dozvím až v pondělí :o)