už mám tehotenskú knižku🙂))
blahoželám 🙂
2. lis 2010
hopie
autordakujem babulenky , fotku povesim.. je to obrovsky rozdiel za tych 11 dni
3. lis 2010
také gratuluji ke knížečce.a půjdeš také na NT Screenng?
23. lis 2010
hopie
autorjojo uz jsem po krvicce a v pondeli 29. listopadu tam jdem.. uz budou i vysledky krve, obavy jsou , ale pevne doufam , ze je vsechno ok🙂))
23. lis 2010
GRATULUJEM Bojovnica naša 🙂
Posielame vám obom veľký tehu cmuk 😀