• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
hormoni
3. únor 2017
Té naší malé velké lásce jsou 3 měsíce a máme tu první chorobu :thermometer_face: S největší pravděpodobností to chytla od Eminky... Jen doufám, že to nebude nic vážného! Ale už jen to, jak má plnej nos a kašle mi trhá srdce :cry: Naštěstí je to velká bojovnice a i přes to, jak jí to musí být nepříjemné, tak se usmívá a pláče jen výjimečně :heart:
Zobraz celou zprávu
hormoni
Zpráva byla změněna 19. led 2017
Od včerejška má Nelly náušničky :heart_eyes::heart_eyes: A strašně jí sluší :heart:
Zobraz celou zprávu
(3 fotky)
hormoni
Zpráva byla změněna 9. led 2017
Zítra bude té naší druhé lásce 10 týdnů... Strašně to letí! Asi ještě rychleji než s Emi. A tak si sem musím poznamenat její dosavadní úspěchy :wink:
Od narození je oproti Emince hrozně klidná, v podstatě jen spinká nebo jí :sweat_smile: ...teď už tedy začíná být více aktivní, takže zjišťuje k čemu má ruce (nejvíce miluje, když si může narvat snad celou pěst do pusy...no a pak se z toho pozvracet...což už tak moc nemiluju já :joy: ), nohy zvedá snad až za hlavu... 17.12. v noci se na mě při přebalování poprvé vedomě usmála a od té doby se usmívá na celý svět... Hlavu drží úplně skvěle, ale pást koníky se jí moc nechce :sweat_smile:... 3.1. dostala první Hexu a byla strašně šikovná, plakala jen při píchnutí a pak byl hned zase klid... 18.1. jí čekají náušnice... Jinak miluje koupání, jízdu v kočárku a autosedačce a Eminku :heart_eyes:... Co nesnáší je oblékání čepice, to si umí pěkně zakřičet :wink:
Zkrátka a jednoduše... Je to anděl, kterého mám za odměnu a doufám, že jí to vydrží co nejdéle! :heart::heart::heart:
Zobraz celou zprávu
hormoni
1. lis 2016
Jmenuji se Nelly Elisabeth a narodila jsem se dnes 1.11. ve 12:53. Měřím 49cm a vážím 3620g. Maminka je po SC pěkně rozebraná, ale šťastná :heart: Selfie dodám zitra :kissing_heart:
Zobraz celou zprávu
hormoni
31. říj 2016
6 dní a já už vím, já už vím... Ležím v porodnici a zítra už si tu svojí krásku pomazlím :heart: Nemůžu se dočkat! Je to zvláštní pocit... Po 5-ti letech ve stejné porodnici, na stejném pokoji i ve stejné posteli u okna :smile: Moc si přeju, aby i vše ostatní bylo stejné - tedy bezproblémové :wink:
Zobraz celou zprávu
hormoni
24. říj 2016
14 :fearful::fearful::fearful:
Zobraz celou zprávu
hormoni
19. říj 2016
Je nás tu mraky, tak to zkusím takhle hromadně... Potřebovala bych rychlou radu a tak tu mezi námi sháním nějakého gynekologa/gynekoložku nebo porodníka. Předem moc děkuji :wink:
Zobraz celou zprávu
hormoni
7. říj 2016
Tak jsem si na to dala pozor a dneska to stihla... :grinning: :grinning: Už to klepe na pupek!!!
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
hormoni
28. zář 2016
Jsem tu 40 zase nějak prošvihla... No nic, tak třeba stihnu 30 :slight_smile: Dnes to tedy máme za 39 dní!
Zobraz celou zprávu
hormoni
20. zář 2016
Dnešním dnem končím neschopenku a od zítra MATEŘSKÁ!!! Bože, to to uteklo... Do porodu, dle počítadla, zbývá 47 dní :astonished:
Zobraz celou zprávu
hormoni
19. zář 2016
Potřebovala bych poradit při výběru chůviček... Při malé jsme měli Philips Avent a byly jsme celkem spokojení (i když bych tedy uvítala větší dosah), ale už dosluhují a pro malou bych chtěla pořídit nové. S jakými máte zkušenost a jaké byste doporučily? Předem moc děkuji :wink:
Zobraz celou zprávu
hormoni
15. zář 2016
Počítadlo ukazuje ještě 53 dní do porodu a tak jsme si byli to čekání trochu zkrátit...těhu focení s těmi nejmilovanějšími :hearts::hearts::hearts:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
hormoni
7. zář 2016
Prosím, najde se tu někdo, kdo umí vytvářet narozeninové pozvánky? Spěchá... Předem moc děkuji!
Zobraz celou zprávu
hormoni
1. zář 2016
Tramtadadáááááááááá... Dlouhých 30 týdnů a ještě 2 dny k tomu navrch, jsem čekala na odhalení toho, co se u mě v břiše schovává! Dnes (teď tedy už vlastně včera :grinning: ) bylo toto tajemství odhaleno ... Jsem šťastná a už se na tebe, lásko naše, všichni hrozně moc těšíme! :hearts::hearts::hearts:
Zobraz celou zprávu
hormoni
29. srp 2016
Vyhlašuji anketu o 5 :hearts: (celkem tedy daruji 20 :hearts:slight_smile: pro ty z vás, které nám pomohou s výběrem jmen pro naše druhé baby :slight_smile: Nějaký předvýběr už s manželem máme, ale protože vybíráme 2 jména pro holčičku i chlapečka - nevíme, co čekáme - budu ráda za další inspiraci. Hledáme tedy cizí jména (dvě a dvě), která k sobě budou ladit a něčím nás osloví. Máme německé příjmení, krátké a v nepřechýlené formě (tedy bez koncovky -ová) pro holčičku. Za každý tip předem moc děkuji :wink:
Zobraz celou zprávu
hormoni
24. srp 2016
Je neuvěřitelné, jak strašně ten čas letí... Dneska sfoukneme už PÁTOU svíčku!!! A přitom mi to přijde jako včera, co se poprvé nadechla :heart_eyes: Z uzlíku, který měřil necelých 50 cm a nevážil ani 3 kila, vyrostla slečna, která každý den zkouší mou trpělivost, která má svůj názor (někdy dost vyhraněný :joy:slight_smile:, a která dokáže vydat za další 3 děti :wink: Ale zároveň se z ní stala okouzlující a krásná malá žena, moje žena! Moje holčička, která se mění v úžasnou mladou dámu :heart: Děkuji za každý den, kdy mě učí být lepším člověkem...
Holčičko moje, k dnešním narozeninám ti s tátou přejeme všechno nejlepší! Jsi to nejdůležitější a nejvzácnější, co máme... to nejlepší, co nám život dal :heartpulse:
Zobraz celou zprávu
(4 fotky)
hormoni
15. srp 2016
Už je domaaaaa :-* Po měsíci prázdnin, které trávila u babiček a dědečků, spala ta moje láska zase doma ve své postýlce! Jsem šťastná :hearts::hearts::hearts: A od rána neděláme nic jiného, než že se objímáme a užíváme si jedna druhou :hearts:
Zobraz celou zprávu
hormoni
8. srp 2016
Neskutečný... Už to s prckem máme jen za 90 dní!!! :astonished:
Zobraz celou zprávu
hormoni
23. čer 2016
Včera kontrola u dr. Velký utz ve 21tt, na který jsme vyrazili všichni :dizzy_face: ...Ležím si na lehátku, dr mi jezdí po břiše a kontroluje, jestli má prcek všechno, co má mít. Já dojatě koukám na obrazovku a poslouchám, jak manžel Emi popisuje, co tam je.... Podívej, to je hlava... A tady má oči, nos, pusu... A tady je ruka... tak se na ně podívám a v tu chvíli Emi pronese... Tatínku, nemusíš mi nic říkat, už nejsem malá a mám oči :grinning: ... No, má pravdu, už není malá, ale pro mě navždy bude :hearts::hearts::hearts:
Jinak prtě v pořádku! Má všechno, co má mít a odpovídá danému týdnu :wink: Jen se rozhodlo nás napínat asi až do porodu, protože ty nohy prostě neroztáhne :grinning:
Zobraz celou zprávu
hormoni
13. čer 2016
Moje malá velká žena... :hearts: ... V sobotu odletěla s babi a dědou na dovolenou na Mallorcu... Poprvé bez nás, poprvé tak daleko... A já tu zamačkávám slzu, jak strašně ten čas letí a jak moc mi za tu chvilku vyrostla :hearts:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
hormoni
9. čer 2016
Včera proběhla ukázková hodina výuky hry na flétnu pro rodiče u Eminky ve školce... Jako vím, že to bylo v hodně špatný čas - od 14 do 15 - ale že tam budu jako rodič jediná, to jsem vážně nečekala :astonished: No, jsou věci, které prostě nepochopím... Na druhou stranu jsem si mohla nerušeně užít "koncert" malých žáčků a musím říct, že jsem na tu svojí flétnistku strašně pyšná. Za ten rok se toho naučila opravdu hodně a navíc jí to i jde :slight_smile: ( Zajímalo by mě, po kom to má :grinning: ) Na příští rok jsme dostali doporučení, přihlásit jí na soukromé hodiny a plně jí v tom podporovat! Mám takový pocit, že asi prasknu... :grinning: :grinning: :grinning:
Zobraz celou zprávu
hormoni
23. kvě 2016
Holky, potřebuju radu... Autosedačku BRITAX RÍMER Kid II nebo MAXI-COSI Rodi AirProtect? Nemůžu se rozhodnout...
Zobraz celou zprávu
hormoni
17. kvě 2016
Bože... Všechno mě rozbrečí... :grinning: Ach ti Hormoni! :grinning:
Zobraz celou zprávu
hormoni
12. kvě 2016
Děkuji neznámým dárkyním za srdíčka "s obrovskou gratulací"... Udělaly mi velikou radost :hearts: FATK!
Zobraz celou zprávu
hormoni
5. srp 2015

Moje malá holčičko,

dnes slavíš narozeniny a jsou to přesně tři roky, co jsem tě poznala. Tři roky co jsem poznala sama sebe. Tři roky štěstí, slz, lásky, únavy, plánů, slibů, strachu, úžasu a vděčnosti. Vděčnosti za to, že tě můžu mít. Že jsi moje, že jsi naše.

Ani nevíš, jak moc jsem na tebe hrdá! První rok ve školce jsi zvládla levou zadní a bez sebemenšího zaváhání nebo problému. Naučila ses spoustu věcí (i těch, co ses zrovna učit nemusela :grinning:). Poznala jsi, co je přátelství (i když to pravé přátelství přijde asi až o pár let později, ale kdo ví). Zjistila jsi, že i když nejsme celý den jen spolu, vždycky se k tobě vrátím a že tě neopustím.

Tím vším jsi spoustu věcí naučila i mě a za to ti nikdy nepřestanu děkovat. Každý den rostu s tebou. Díky tobě se učím být lepším člověkem (a také lepší mámou) a pevně doufám, že se mi to hlavně v tvých očích daří…Holčičko moje, jsi pro mě neustále tím nejvzácnějším darem, co mám. Nikdy mě nepřestane udivovat to, jaká jsi. Pro mě prostě dokonalá!

Za ten rok jsi mi zase hrozně vyrostla… A né jen co se centimetrů týče, ale i tak nějak lidsky. Je s tebou stále větší sranda. Ty jiskřičky v očích, když tě napadne nějaká lumpárna a ta radost, když ti to projde… To, jak se tváříš hrozně důležitě, když někomu něco vyprávíš a vysvětluješ. To, jak poznáš, když mě něco trápí a přijdeš…úplně beze slov… obejmeš mě a já vím, že bude dobře… že je dobře, protože jsi se mnou! A i když zlobíš, až si občas říkám, že jsi snad měla být kluk, tak tě prosím, zůstaň taková! Nevyměnila bych na tobě ani vlásek :hearts:

Holčičko moje, asi se budu opakovat, ale jsi moje všechno. Miluju tě nadevšechno na světě a jsem pyšná na to, jaká z tebe roste slečna. Krásné třetí narozeniny, lásko moje.

MÁMA & TÁTA

Čti celý článek
hormoni
2. zář 2014
Holky, potřebovala bych pomoc... Můžete mi některá doporučit a úplně nejlépe ještě napsat i vlastní zkušenost s nějakou nemocnicí nebo klinikou, kde provádí dětskou plastiku uší??? Jak to probíhá? Jak dlouho jsou děti v nemocnici? Nejlépe z okolí Prahy a Mělníka, ale ve výsledku je mi to asi úplně jedno. Moc děkuju všem za příspěvky :wink:
Zobraz celou zprávu
hormoni
15. srp 2014
Dneska jedu za tou svojí láskou a KONEČNĚ si jí PO MĚSÍCI odvezu domů!!!! Bože, já se tak strašně těším!!!
Zobraz celou zprávu
hormoni
9. črc 2014
Potřebovala bych poradit... Chceme Emince k narozeninám pořídit koloběžku, ale vůbec nevím jakou... Poradíte mi, jaká by byla vhodná pro tříletou holčičku a jaké s ní máte zkušenosti (jak vám vyhovuje, jak se na ní děcku jezdí, cena x kvalita, ...) Předem moc děkuji!
Zobraz celou zprávu
hormoni
9. črc 2014
V pondělí 7.7.2014 mi přišla tato sms: Dobrý den, paní W..l, v případě, že máte zájem o uvolněné místo v MŠ Čtyřlístek v N......icích, volejte, prosím, neprodleně hospodářku pí. Č...ovou na tel. č. xxxxxxxxx. Děkuji ..............Nooooo, musela jsem si to přečíst asi 3x a usmívala jsem se nad tím jako blázen :grinning: ... Tak ono jim to nakonec opravdu došlo! Pochopili, že školka bez naší malé prostě být nemůže :grinning: Jsem šťastná!!! I když to není naše vyvolená, tak nevadí. Tuhle jsme měli na druhém místě, takže jsem v podstatě spokojená :wink: Takže veřejně zde oznamuji, EMI JE PŘIJATÁÁÁÁ do státní školky :hearts:
Zobraz celou zprávu
hormoni
30. čer 2014
Odvolání proti nepřijetí do školky podáno. No, uvidíme, jak se k tomu postaví, ale moc tomu nevěřím... I když, zázraky se občas dějí :slight_smile: No a vzhledem k tomu, že k našemu přijetí jsou potřeba "JEN" 4 místa... no, uvidíme :grinning: Ale měla bych na vás dotaz... Jak dlouho může trvat toto řízení? A dají mi pak vědět, jak to dopadlo nebo si to nějak musím hlídat sama? Děkuji za info
Zobraz celou zprávu
Strana
z 6
Předchozí Strana
z 6
Další