Dneska má Ríša poprvé slipy 🙂 oblíkli jsme je v 10 hodin, tak jsem zvědavá, kdy budou počůraný... ale zatím se mu prý čůrat nechce a až se mu bude chtít, prý mi řekne... 🙂
hpaja
autorno bude to boj a musím nakoupit další slipíky (zatím jsem jich koupila 10), pže bude zřejmě velká spotřeba - už počůral troje...
22. lis 2010
hpaja
autorpočáteční nadšení mi moc dlouho nevydrželo, asi to odplenkování necháme ještě nějaký čas "u ledu"... Ríšula nespolupracuje, na nočníku sedět nechce a pak se během minuty počůrá... Během 2,5h se mu to povedlo 6x, z toho 2x na gauč a přiznám se, že na to nemám nervy.
22. lis 2010
sliby chyby, už jsem vytírala 🙂