Prosím o radu - dr. včera napsala dětem "hnědý" kapky do nosu, co se připravují v lékárně... zapomněla jsem ale, jak je mám dávkovat a lékárnice to dneska manželovi neřekla, prý to nebylo na receptu... víte někdo?
To jsou Bendovy kapky? Na zelenou rýmu? Já je kapala 4x denně..nejprve mořská voda, vysmrkat, Olynth, nechat 10min, vysmrkat, Bendovky a ty v nose nechat.
3. dub 2013
tak si zawolej doktorce ne ? tak bych to udělala já
3. dub 2013
hpaja
autor@gabrili
@sarihy jj, jsou na zelenou rýmu. Díky, dala jsem jim kapku do každé dirky.
@ange_de_la_morte zavolala bych, ale teď se jí nedovolám... zítra se dr. samozřejmě zeptám, ale chtěla jsem jim to kapnout už teď, víš 😉
3. dub 2013
@hpaja : ajo, já wolám doktorce kdykoliw, tak mi to wůbec nedošlo že už asi neordinuje 🙂
3. dub 2013
My měli nějaké připravované a dávala jsem je 5x denně jednu kapku do každé nosní dírky. Nebo zavolej dr.