icon
avatar
hpaja
3. led 2011    

Ríša má od večera zase teplotu, tentokrát jsme to včas podchytili čípkama a naštěstí mu to neleze tak vysoko, má "jenom" 38,5... že by se hlásil poslední zub?

avatar

tak co, byl to ten zubák?

13. led 2011
avatar
hpaja
autor

jj, byl 🙂

19. led 2011