Ríša má od večera zase teplotu, tentokrát jsme to včas podchytili čípkama a naštěstí mu to neleze tak vysoko, má "jenom" 38,5... že by se hlásil poslední zub?
hpaja
autorjj, byl 🙂
19. led 2011
Ríša má od večera zase teplotu, tentokrát jsme to včas podchytili čípkama a naštěstí mu to neleze tak vysoko, má "jenom" 38,5... že by se hlásil poslední zub?
jj, byl 🙂
tak co, byl to ten zubák?