Tak glukozový test mám za sebou a jsem zvědavá zítra na výsledky.
hpaja
autorpřesnou hodnotu nevím, ale dr. říkal, že v pořádku a prý mám ještě velikou rezervu 🙂
24. čer 2010
Tak glukozový test mám za sebou a jsem zvědavá zítra na výsledky.
přesnou hodnotu nevím, ale dr. říkal, že v pořádku a prý mám ještě velikou rezervu 🙂
tak jak jsi dopadla?