Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
hrave_hracky
26. únor 2012

O značce Snoozebaby

Hračky a potřeby pro nejmenší Snoozebaby 0+

Snoozebaby je moderní a inovativní holandská značka, která vyvíjí textilní a plyšové hračky (nejen) pro nejmenší děti. Každá hračka obsahuje hned několik štítků různých velikostí a barev a z různých materiálů, které miminka velice ráda prozkoumávají. Hraní miminka nejen uklidňuje, ale také stimuluje a podporuje jejich jemnou motoriku a zručnost.
Sortiment Snoozebaby
Sortiment Snoozebaby je velmi pestrý. Jeho základ tvoří plyšové hračky na mazlení, ale obsahuje i hrací a přebalovací deky, zavinovačky do autosedaček a nejnovější stylový baby košík na nošení. Nabídka se pravidelně obměňuje, minimálně 2krát za rok.

Snoozebaby podporuje také rozvoj dítěte
Produkty Snoozebaby  významně ovlivňují rozvoj smyslů dítěte, především hmat. Zároveň dítě hra s hračkou Snoozebaby velice uklidňuje, a proto jsou spokojeny nejen děti, ale i jejich rodiče. Ve vědeckém výzkumu zaměřeném na funkčnost štítků až 64 % rodičů uvedlo, že jejich děti jsou s hračkami Snoozebaby klidnější a spokojenější.
  Štítky
Pestré štítky se liší velikostí, barvou a použitým materiálem. Nejvíce se využívá satén, hedvábí, manšestr a šustivé materiály. Většina produktů je vyrobena ze základních materiálů, jako je velur a česaná bavlna, které pohlcují přirozenou vůni děťátka a které jsou nádherně měkoučké. Všechny materiály a výrobky jsou samozřejmě důkladně testované a jsou certifikované dle nejpřísnějších norem evropských standardů. 
  Cílem Snoozebaby je nabídnout bezpečné a ekologicky šetrné výrobky podporující tvořivost, které děti i rodiče budou milovat. Proto jsou hračky Snoozebaby vytvářeny ve spolupráci s dětmi.
  Děti hračky Snoozebaby milují, uklidňují je a pomáhají jim usnout! Stávají se jejich nerozlučnými společníky.

Bezpečnost
Je samozřejmé, že jsou všechny materiály a výrobky důkladně testovány a certifikovány podle nejpřísnějších evropských standardů. Bezpečnost dětí je absolutní prioritou, proto jsou všechny produkty vyráběny za dodržení těch nejpřísnějších norem kvality.  

Historie   

Prvotní idea ohledně Snoozebaby se zrodila celkem náhodou v hlavě zakladatelky značky Marleen Rameckersové. Jako každá matka se Marleen snažila dát svým dětem to nejlepší. Chtěla, aby byly šťastné, veselé a spokojené. S překvapením zjistila, že jejího malého, tehdy jen několikaměsíčního syna nejvíce zajímají štítky, které jsou součástí plyšových hraček nebo oblečení. Marleen byla svým objevem nadšena. Její synek s velkou radostí svými malými prstíky prozkoumával štítky – a to nejen při usínání, ale i v době, kdy byl vzhůru.
Tento objev ji tak okouzlil, že si umínila koupit svému synovi hračku s mnoha pestrobarevnými štítky. Velice ji překvapilo, když se jí takovou hračku nepodařilo sehnat! Zklamání z takového výsledku však její nadšení nezastavilo. Rozhodla se přijít s konceptem štítků na trh sama. A tak se zrodila značka Snoozebaby. Po rozsáhlém průzkumu trhu v roce 2005 se první výrobky na pultech prodejen objevily už po roce snažení. V Holandsku vyvolaly téměř okamžitě obrovský zájem. Produktová řada se rychle rozrůstala, přičemž společnost Snoozebaby vstoupila i na mezinárodní trh. Produkty Snoozebaby jsou aktuálně k dispozici ve více než 450 obchodech ve 20 zemích a jejich počet neustále roste.

    Vážené maminky, pokud Vás zaujaly výrobky firmy Snoozebaby, můžete se od pondělí 12. 3. 2012 na Modrém koníku těšit na "Měsíc se Snoozebaby", kterého se jako prodejci této unikátní značky budeme také účastnit.
    Čeká Vás spousta zajímavých diskuzí a každý den také soutěž o dva výrobky značky Snoozebaby.
    Těšíme se na Vaši účast!!!

    11. bře 2012