Jsi mi zvedla náladu tímto

1. říj 2017
Je takhle sme zmalovaly tátu taky když sem byla mala😂pak to neslo dolu a mamka musela řádku debat rejzakem😂
1. říj 2017
huntirovka
autorUž to nosí třetí den🙂)
1. říj 2017
huntirovka
autorNení čas to vydrhnout🙂
1. říj 2017
😂😂😂
1. říj 2017
Tiše zavidim.Muj chlap kdyby na tohle přistoupil,tak mu dcerka přes ten "svetr" ty záda nepomaluje 😁😁😁
3. říj 2017
@lujsink otázkou je jestli je to obětavost nebo rezignace, dělejte si co chcete, hlavně že já mám klid... 😝
4. říj 2017

Obětavý tatínek😊