Holky, mám tu několik tašek víček a u dcery ve škole to nechtějí, konají se někde sbírky nebo to mám vyhodit?
FB Víčka - pomoc pro Kristýnku
2. čer 2017
2. čer 2017
ija1
autorDekuju moc všem, omrknu to a někomu je dovezeme nebo pošleme
2. čer 2017
Většinou je sbírají i nějaká komunitní centra 🙂 u nás třeba knihovna a tak.
2. čer 2017

Zkuste na fb stránku víčka pro matyáška ;) víčka jsou na dobrou věc