Prosím o tip... manžel si přeje k narozeninám Sici stroj (je začátečník) a já vůbec nevím jaký... mate někdo nějaký spolehlivý? Dekuju 🙂
Sici stroj? Husty👍
17. črc 2017
Omlouvám se, ale chlap a šicí stroj..tak to je masakr.
P.S. já mám Janome
17. črc 2017
mám jako začátečník Singer, ale co vím ze skupinky na FB tak Brother nebo Janome, až mi singer odslouží tak jedině ty, nejsem s ním až tak spokojená, ale vyloženě špatný není.
17. črc 2017
Taky jsem se zajímala o šicí stroje a Brother, Singer nebo Janome jsou hodně kvalitní.
17. črc 2017
Muj muz si koupil Singer. Jsem rada, ze takoveho muze nemam jen ja 😀
17. črc 2017
Já mám obyc.z Tesca a super pro začátky
17. črc 2017
v rodine me tety sil vzdy strejda-teta to neumi-takze mi zo prijde ok a navic mile 🙂))
17. črc 2017

nešiju, ale v okolí jsem slyšela samou chválu na šicí stroj z Lidlu 🙂