icon

Prosím o tip... manžel si přeje k narozeninám Sici stroj (je začátečník) a já vůbec nevím jaký... mate někdo nějaký spolehlivý? Dekuju 🙂

avatar

nešiju, ale v okolí jsem slyšela samou chválu na šicí stroj z Lidlu 🙂

17. črc 2017
avatar

Sici stroj? Husty👍

17. črc 2017
avatar

Omlouvám se, ale chlap a šicí stroj..tak to je masakr.
P.S. já mám Janome

17. črc 2017
avatar

mám jako začátečník Singer, ale co vím ze skupinky na FB tak Brother nebo Janome, až mi singer odslouží tak jedině ty, nejsem s ním až tak spokojená, ale vyloženě špatný není.

17. črc 2017
avatar

Taky jsem se zajímala o šicí stroje a Brother, Singer nebo Janome jsou hodně kvalitní.

17. črc 2017
avatar

Muj muz si koupil Singer. Jsem rada, ze takoveho muze nemam jen ja 😀

17. črc 2017
avatar
ija1
autor

@craki Dekuju za tip 🙂, jojo muj muž je kutil a teď přišel s tím, ze se chce naucit sit.... tak ho chci podpořit, jenže se v tom absolutně nevyznám....

17. črc 2017
avatar
ija1
autor

@maxpex mne to přijde fajn, když se to chce naucit, já ho v tom rada podpořím.... on mi taky umožní dělat to, co miluju....

17. črc 2017
avatar

Já mám obyc.z Tesca a super pro začátky

17. črc 2017
avatar

v rodine me tety sil vzdy strejda-teta to neumi-takze mi zo prijde ok a navic mile 🙂))

17. črc 2017