
2 / 12
jako u maminky
krasne lehatko, ale co je vnom je este krajsie
21. bře 2010
Super sedačka a ještě krásnější miminko🙂
3. kvě 2010
krásný 🙂
21. črc 2010
Krásné miminko a sedačka. Konečně vidím jak vypadá v reálu. MMCH to je loft nebo ta druhá?
23. črc 2010
imiska24
autormy nebudeme mít druhý ☹ tak ji určo prodám.Koupili jsme přes seznam tu nejlevnější.A určo si ji pořiď,je to dobrej pomocník a nemusíš mit lehačku,jídelní sedačku ....
23. črc 2010
Máme černo-hnědou - jedna z nejlepších investic do výbavičky:o)
23. črc 2010
To je teda vymakané lehátko 🙂