Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  indy2
  31. pro 2018    Čtené 362x

  Testování obra od Samsungu

  Je to tu, finále našeho testování nové ledničky Samsung. 

  Vše začalo jednoho krásného pátečního rána, kdy jsem byla v práci. Přebírání našeho nového člena domácnosti tedy vyšlo na muže a já se nemohla dočkat, až mi skončí směna a já uvidím, jak vypadá ve skutečnosti. 

  Přišla mi akorát fotka z instalace, až mi bylo líto, že nejsem doma 🙂 

  První dojem? 

  Lednička je opravdu obrovská. Ve skutečnosti je mnohem mnohem větší, než působí na fotografiích. Tam vypadá spíše roztomile, než, že by budila respekt. 

  Zdání klame, po otevření ledničky zjistíte, že takový prostor snad ani není možné zaplnit. 

  Lednice vypadá elegantně, čistě a vyloženě nám ozdobila celý kuchyňský prostor. 

  Jelikož muž je velice prakticky založen, hned se ujal zkoumat manuál, za což jsem byla vděčná, protože takovou bibli číst nechceš 🙂 Pak mi jen oznamoval, co vše lednice umí, čím disponuje a jaké vychytávky má. 

  A abyste nemuseli pročítat celý manuál, vypadá to nějak takto: 

  - lze nastavit funkci Turbomražení i Turbochlazení. Ve chvílích, kdy potřebujete rychle snížit teplotu spotřebiče.
  - funkce Door Alarm: při dětech naprosto ideální. Ne vždy si uvědomí, že lednička není to samé, co televize. Signál je na to jaksi decentně upozorní.
  - zámek ovládání: jistota, že vaše nastavené údaje zůstanou tak, jak chcete vy.
  - dávkovač vody a výrobník ledu: neocenitelní pomocníci v horkých letních dnech, na to se těším!
  - krásný elegantní displej a LED osvětlení (vč. mrazáku!)
  - samozřejmě provedení A++

  Další zatěžkávací zkoušku jsem měla připravenou přímo pro mrazničku o které nyní bude chvilku řeč. 

  Bojovala jsem totiž s nespecifikovatelným aromatem rozmraženého pečiva a tím jsem si zkomplikovala chod domácnosti. Protože přiznejme si, občas se hodí přijít domů, vytáhnout pečivo z mrazáku a večeřet "čerstvé". Jenže jsem se o to už ani nepokušela u starší chladničky, takže o to větší očekávání jsem měla nyní. A upřímně říkám, nezklamala mě! Pečivo je po rozmražení totožné jako před a já teď mohu nakupovat do zásoby a ušetřit si tím návštěvy obchodu a znáte to, tím pádem i peněz 🙂 

  To, že je mrazák osvětlený (což jsem u původní ledničky neměla) je obrovský bonus, když po večeru hledám maso na rozmražení na druhý den na oběd. 

  A jak to, že nyní problém nemám? Je to díky systému Twin Cooling Plus, který chladí samostatně každou přihrádku, čímž brání neočekávanému šíření zápachu z chladničky do mrazničky. Značka IDEÁL!

  Dále mraznička obsahuje výrobník ledu, to se bude hodit spolu s chladícím boxem na vodu, v horkých letních dnech. Už vidím ty koktejly 🙂 

  O funkci Power Freeze jsem již psala výše. Je skvělá pro hlubší zamrazení potravin nebo právě výrobu ledu.

  A teď k té hlavní části a to je úložný prostor chladničky. 

  Díky konstrukčnímu řešení SpaceMax může chladnička poskytnout až 620 litrů úložného prostoru. Technologie SpaceMax navíc zvyšuje využitelný objem, aniž by narostly externí rozměry spotřebiče. Takže do ní bez problémů uložíte i výjimečně velké nákupy. 

  A praxe? Potvrzuji, nákupy se do ní vejdou obrovské a navíc odpadá můj každodenní problém, kam s navařeným jídlem. Nejdříve jsem si říkala, že ji nemohu zaplnit snad nikdy. Ale stačí mi k tomu předvánoční čas, pečení cukroví, příprava těst i zásob na svátky a lednička je rázem naplněna 🙂 

  Máte obavy, že i tak by vám prostor chladničky nestačil a máte v domácnosti třeba velký mrazák zvlášť? Pak máte možnost přeměnit mrazničku na chladničku a rázem máte doma opravdu ledničku obřích rozměrů. 

  Důležitou inovativní funkcí chladničky je systém Twin Cooling Plus. Díky této vychytávce vydrží potraviny déle čerstvé a zabraňuje vysychání. 

  Dosahuje toho díky 70% vlhkosti oproti 30% v běžné technologii chladniček. 

  Aby těch technologií nebylo málo, ta další reguluje rychlost kompresoru v rozmezí 7 úrovní podle požadavků na chlazení. Má tak nižší spotřebu a minimalizuje hlučnost. Pro nás zase velké plus, protože v prvních hodinách jsme netušili, zda ta chladnička začala skutečně chladit, protože jsme NIC neslyšeli a to nás zmátlo 🙂 

  Třešnička na dortu? Tak to je rozhodně antibakteriální kryt, který udržuje chladničku čistou a hygienickou. Vzduch prochází skrz filtr s aktivním uhlím, takže je neustále sterilizován a zbavován zápachu, zatímco antibakteriální mřížka odstraňuje bakterie.

  Shrnutí z mého pohledu je jednoznačné. Chladnička vlastně předčila má očekávání. Je větší a ještě elegantnější, než z fotografií. Její tichý provoz skutečně překvapil a řešení úložného prostoru bezkonkurenční. 

  I naše původní lednička byla Samsung, jenom už starší ročník. Jsem ráda, že jsme zůstali věrni značce a věřím, že i tato chladnička bude držák a na několik dlouhých let bude stačit tempu naší rodiny a mé kuchařské a zásobovací úchylce 🙂 

  Pokud se poohlížíte po nové chladničce, rozhodně mrkněte na tento typ, konkrétně tedy RT58K7105SL. Učaruje vás svou velikostí a variabilitou, tichým provozem a spolehlivostí značky Samsung. 

  Děkuji Modrému koníku za tuto úžasnou příležitost. Opravdu mi nová chladnička vytrhla trn z paty, šetří mi momentálně mraky práce i času a to jako pracující maminka, která tráví téměř veškerý volný čas v kuchyni, opravdu oceňuji a vážím si toho. 

  #recenze #test_samsung2 #zkusenosti_lednice_samsung

  Hlavne tu pohodu ☺️

  Takhle nadherny dort jsem dostala od sestricky 😍