poslední tři večery je to poslíček za poslíčkem...tak uvidíme🙂
ined77
autor@cutce..myslíš jako při porodu?🙂u nás je to taky tak, je to super 🙂.nedovedu si představit ležet někde mez ostatníma a čekat až ''přijdu na řadu''.soukromí je v tomhle k nezaplacení🙂.
24. led 2011
ahoooj, vidím fotku kačenky 🙂 hurááá, vitaj dievčatko krásne 🙂
19. únor 2011
ach jaj, na jednej strane už aby to bolo za nami, na druhej potom už nás čaká len staroba 🙂
28. únor 2011
:D:D:D:D:D
tu priamo u nás sa hovorí " pod Olovenicou"- to je taký kopec a pod ním je ten cintorínček :D:D:D. Hmmmm čierny humor, aj ten je lepší než žiadny no nie? ;)
5. bře 2011
ze by uz? Tak hodne stesticka 🙂