šmarja to je vedro.......uffffffffff
ined77
autorjj, i náš prcek je pěkná protifka ...těžKo říct jestli víc od zoubků nebo vedra .
všem to dělá zle...chtělo by to aspoň malinké ochlazení.ideál tak 25 C ;).
jejda, vidím, že ty máš hned dva takové malinké capartíky 🙂.
14. črc 2010
Matýnek je fakt super chlapák, sympaťák a machr.
10. lis 2010
ined77
autorDěkujeme🙂, však Honzík také😀!
10. lis 2010
no chvílu otom povídej-je to otřesný doma máme 29,9 stupňů a malej už 3-tí den ztoho řve a řve a řve a mě už ztoho hrabe a hrabe