stěhování za námi, uf a já zaplaťpánbůh stále 2v1..neuvěřitelné🙂
ined77
autortak to moc držím palečky ať to máte více v klidu než my🙂!
16. pro 2010
stěhování za námi, uf a já zaplaťpánbůh stále 2v1..neuvěřitelné🙂
tak to moc držím palečky ať to máte více v klidu než my🙂!
nás stěhování teprve čeká :-/ snad to stihnem a já to přežiju jako 2v1.. 😲