icon

stěhování za námi, uf a já zaplaťpánbůh stále 2v1..neuvěřitelné🙂

avatar

nás stěhování teprve čeká :-/ snad to stihnem a já to přežiju jako 2v1.. 😲

16. pro 2010
avatar
ined77
autor

tak to moc držím palečky ať to máte více v klidu než my🙂!

16. pro 2010