icon

Moc moc prosím, po dlouhé době mají v Peny za body hezké plyšáky a já bych je ráda získala pro své děti. Byla bych moc vděčná za body, které někdo z vás nevyužije a byl by ochoten mi je poslat za poštovné nebo za nějakou drobnost.

avatar

mám 3 klidně pošlu.napiš adresu do ip

8. únor 2019
avatar

Dneska jsem 2 odmítla,škoda,poslala bych je.

8. únor 2019
avatar

@bessinka píšu SZ

8. únor 2019