icon
avatar
irii
5. led 2015    

Tak pod tohle bych se klidně podepsala! Hlavně pod to, kdo je a není "zodpovědný" rodič!

http://denikreferendum.cz/clanek/19444-k-ockova...

avatar

achjo, tady ta novela me tak stresuje, ze ani nemam naladu to cist .... clovek by se akorat poblil.

5. led 2015
avatar
irii
autor

@skirt Tak nějak. Proto jsem se ani nevzmohla na komentář...

5. led 2015
avatar

já bych byla pro zavedení povinného očkování proti lidské blbosti... to by se většině lidem hodilo :D

21. led 2015