Tak pod tohle bych se klidně podepsala! Hlavně pod to, kdo je a není "zodpovědný" rodič!
já bych byla pro zavedení povinného očkování proti lidské blbosti... to by se většině lidem hodilo :D
21. led 2015
21. led 2015
Tak pod tohle bych se klidně podepsala! Hlavně pod to, kdo je a není "zodpovědný" rodič!
já bych byla pro zavedení povinného očkování proti lidské blbosti... to by se většině lidem hodilo :D
achjo, tady ta novela me tak stresuje, ze ani nemam naladu to cist .... clovek by se akorat poblil.