Kočárek Cybex Priam - barva Manhattan Grey
Krásný 💙 takže definitivně vybráno? Co nakonec rozhodlo?
8. lis 2016
ivakalinova
autor@tbride Terezko, vybráno, objednáno. Nakonec rozhodl asi Kája. Ale byla to srdcovka od začátku. Tak jsem na to zvědavá 🙂
8. lis 2016
@ivakalinova jako nepopírám, je to krasavec. Ale těch peněz 😣 Mě trochu připomíná ten náš. No, bude vám slušet 😊
8. lis 2016
ivakalinova
autor@tbride S cenou se stále smiruju 😀
8. lis 2016
8. lis 2016
@ivakalinova fakt je tak šílená? Kočárek je krásný
18. lis 2016
ivakalinova
autor@destinee Pro někoho jo, pro někoho ne 😀 Ale je to sporťák, podvozek, hluboká korba, autosedačka - vše celkem, ehm, ehm, třicetjedna ehm, ehm 😀
18. lis 2016
@ivakalinova no pěkně 🙂
18. lis 2016
Ivi, neboj, jakmile s ním pojedeš poprvé, na cenu zapomeneš. 🙂 Nebo alespoň já to tak měla. 🙂
28. lis 2016

krásnej ♥