A co je na tom teda extra?;)
Je to zvlastni ale nema stetiny uprostred a podstatne lip se tak zameta a udrzuje. Vepredu je dtrizeny dorohu, super se tak vymrtaji prave rohy. A nakonec smetacek se zasouva, takze super drzi pokupe
@elishka562 Taky by mě zajímalo. Ty dnešní lopatky s gumou jsou na houby. Pořádně na ně nic nenametu. A to už jsem jich vyzkoušela hodně. Používám kovovou lopatku
@elishka562 pro mě je top v tom, že vždycky nametes všechno na lopatku, žádná čára, žádné zbytky, luxusně se čistí ty štětiny. A hlavně vydrží, vydrží opravdu dlouho. Ty štětiny jsou úplně jiné než u obyčejného koštěte. Nemá je vůbec uprostřed, kde zůstává největší bordel. Jsou jen u obvodu. Guma na lopatce úplně přilne k podlaze, takže se smete vážně všechno 🙂
A navíc je do špičky, tudíž perfektní na rohy, hůř dostupná místa.
Taky jsem si říkala, co může být jiného na lopatce a smetáku, pak jsem ho vyzkoušela u tchýně a šla si ho hned koupit. GUma je konci lopatky je měkká a nametu fakt všechno.
Já mám bohužel asi nějaký vadný kus, smetáček super, ale když chci něco namést musím přitlačit rukou celou plochu lopatky, jinak když držím za rukojeť jde vše pod gumu... 😔
@betelgeuzz a já mám zase zkušenost, že čím měkčí guma, tím hůř se nametá. Máme všude dlažbu a akorát to pak zůstává ve spárách
@terdo ono to tak někdy bývá, nevhodným skladováním v obchodě ☹
@mishka87 tohle opravdu výborně, je měkká, ale hodně pevná 🙂
@mishka87 musíš vyzkoušet a uvidíš 🙂

Tak tohle bych zkusila ale mop jsem vrátila 🙄 Zlatý Spontex 👍I kdyz kdyby se Spontex a Vileda spojily a vytvořily dokonalý mop bylo by to super 😀