18. lis 2021
@petralafatova Bauhaus myslim.. Teda dnes jsem v nejakem byla a vypadalo to tam stejne 😀
18. lis 2021
@petralafatova aha,tak podle etikety zahradni centrum,beru zpet 😀 Ale v bauhausu je to fakt stejny :D
18. lis 2021
ivakalinova
autor@petralafatova
@evaviki Bauhaus 👌😁
18. lis 2021
@evaviki
@ivakalinova děkuju ☺️
18. lis 2021
Ty úplně vlevo bych chtěla, asi vyrazím na nákup 😃
19. lis 2021

To mají kde prosím? 😀