Je neděle, nic nedělám 😄 a užívám si to 😂
Syn do zítra u babičky. Já vytřeno, upečený štrud, pračka pere, myčka myje a já se chystám s kavickou nadělat nějaké hodiny do práce. 🙂
Od pátku je nejmladší u babičky, doma zůstali puboši a o těch nevím 😁 Uklizeno, uvařil muž a ještě dovezl dort ke kávě 😍 Babička psala, že si malou nechá ještě zítra tak přemýšlím co budu dělat 😳😁
12 km plus sáňkovaní, navařeno a napečeno na 2 dny a čtu si Šikmý kostel
My byli po obědě na 6 km dlouhe procházce, pak mi N přečetla článek z čitanky a K si procvičila planety naší sluneční soustavy a také četla a pak si holky hrály a já háčkovala.Teď mi N přečetla znova článek a jde se vysprchovat a já háčkuji dále 🙂
Tato zima je pohádková .. nejkrásnější 🥰
U nás dnes takto.....3,5 hodiny jsme byli venku 😍
Já měla včera sólo den a poctivě jsem uklízela a tak jsem se naštvala na svůj starý mop, kde musím hadr furt sundávat a nandávat, že mi manžel dneska objednal Viledu Turbo 🤣🤣🤣🙏👍. Tak jsem zvědavá!


Prave se chystam s detmi ven. Kyne mi testo na chleba a skoricove sneky a ještě chci pect olivove tycinky.