Máš nějaký univerzální mezikus?
Taky jsme dali cca pred rokem susicku mame pracku (taky jsme meli vrchem plnenou :D)a jsme takhle moc spokojeni 🙂.
A já si říkám, jestli bych dosáhla nahoru abych sušičku vůbec zapnula 🙂
@babunka1 dosahla😂mam 1,55 metru a dosáhnu 😉
@dendulevrtule
@adula000 fakt? Já to naživo nikdy neviděla, ale na fotkách mi to přijde hodně vysoko 😀
Je to super nad sebou a ten mezikus mame taky a je to skvely, mam tam bud plnou polici a nebo jakoby věšák a je to fajn 👍
Super 👌 taky to tak mám a neměnila bych.
@dendulevrtule přijde mi to, nebo máte o fous pračku užší?
@raffaelo jojo, je to nějaký univerzální za 1.300 Kč, přivezli nám ho rovnou s prackou 🙂
@babunka1 já mám 165 cm a dosáhnu úplně v pohodě 🙂
@ivakalinova jakou máte nakonec pračku?
@raffaelo kvuli tobe jsem se sla schvalne podivat,nikdy jsem si nevšimla 😂 ano je o kousíček užší,ale ten mezikus ti to vyrovná 😉
Když jsme se před rokem a půl stěhovali do bytu tak jsem prva nechtěla sušičku, ale nechala se od manžela ukecat a jsem opravdu ráda 🙂taky ji máme na pračce.
@barunka1985 máme Beko. Nakonec jsme jí ani nevybírali, protože jsme měli možnost mít tuhle za hubou. Tak to byla jasná volba 🙂
@dendulevrtule och děkuji 😂 nám chybí nahore na pračce 1 cm 🤦♀️🙄😂 takže to budeme muset nejak poresit, až to budeme davat nahoru. Nejak mě to rozhodilo a moc se mi do toho nechce, když to neštimuje 🤔 děkuji
@raffaelo nemas za co aspon gidis ze to jde uplne bez problému 😉Ja tohle ani neresila,ustavoval nam to vodar,kdyz jsme rekonstruovali,takze kdybys mi to nerekoa tak byhc si toho snad ani nevsimla😂 kup ten mezi kus a je vyreseno😉 nevahej nad susickou,je to fakt pecka😍
@dendulevrtule Prosím.. mohu Tě poprosit o odpověď: Máš v panelákově koupelně také užší verzi pračky?? Kolik Ti zbývá prostoru mezi spotřebiči a umyvadlem?? Já nad tím také moc uvažuji. Děkuji 🍀
@zet83 nemam uzsi pracku mam klasickou,uzsi je jen o par cm mezi sušičkou.Kolem 55 cm ma pracka na 100%.A zbyva nam mezi umyvadlem a prackou cca 60cm.My kvuli toho posouvali pricku mezi koupelnou a zachodem aby to tak mohlo byt.Pokud mas aspon zrochu prostoru jdi do toho.
@dendulevrtule já mám právě tu užší pračku. Tak uvažuji o sušičce, ale musí být právě zřejmě také úzká... ☹
@dendulevrtule nám známí, co prodává elektro a bereme od něj vše říkal, že ten mezikus jsou zbytečně vyhozené peníze 😂 ale taky ho překvapilo, že nám na pračce chybí ten jeden blbý cenťák. My už sušičku máme dlouho. Za mě je to bohužel nutné zlo 🤭 ale odešla nám stará a ta byla úzká, tak by to muž dal rád na sebe. Já v rámci bezpečí bych to nechala každé zvlášť 😂
@zet83 já mám sice pračku i sušičku stejnou hloubku, ale na pračce nemáme mezikus, ale máme tam kuchyňskou pracovní desku, kdy jedna stranaje přišroubovaná na takové L (kovové) do zdi, a druhé strana má dvě kovové nožičky. Tak pokud máš místo na větší hloubku tak není problém to vyřešit i takovým nádstavcem


já to mám takhle už několik let a super 🙂