Koště je super, ty červené štětiny krásně vymetou rohy i na schodišti.
27. lis 2019
Ten smeták mám také a je fakt dobrej.
27. lis 2019
Zvědavá jsem na recenze robota.
27. lis 2019
Taky se Těšín na recenzi robota. 🙂
27. lis 2019
Taky se tesim na robota 😉 ..
27. lis 2019
Vidím tam další parní mop?Je jiný, než ten,co máš doma?
27. lis 2019
ivakalinova
autor@kajalka jakmile otestuji, hned napíšu 🙂
27. lis 2019
ivakalinova
autor@blanche12 jojo, je jiný. Jsem na něj moc zvědavá 🙂
27. lis 2019

Prosím tě, napsala bys mi pak o tom sušáku něco víc? Mám zálusk na ten 27m, tak jestli se v něčem podstatném liší?