A pořád nerodíme 🙂
Ivet, včera večer v posteli jsem na tebe myslela, jestli už a koukám, že zatím nic 🙂 Neboj, ono to přijde 🙂
Nooo....právě už ve středu ...ale tomu prďolovi se to evidentně zdá brzy ...tak čas ještě má (podle UTZ mám termín dokonce AŽ 10.5.), to jen my ho pořád popoháníme 🙂
Tak nakukuji, zda je již tajemství rozluštěno a ono stále ne....
Ivi, už mě z tebe začíná bolet pipka😅
Alčo, no vidíš...a mě by bolet měla a NIC :D
taky nakukuju netrpělivě, jestli už to má ivetka za sebou 🙂 tak držím pěstičky, ať je to OK a rychlé! A pak určitě dejte vědět 🙂
tedy holky jako to odpočítavadlo 000 dní do porodu moc optimistické není :D tak já nevím, jestli vůbec někdy porodím :D dle kontroly dneska tedy "ještě nerodím" ...což vím taky, že :D a na kontrolu jdu zase v pátek...
to bude slečna, se šlechtí 😀
Ivet, já si říkám kdy máš vlastně termín, když píšeš, že pořád nerodíte a koukám, že už ve středu, ty brďo