icon
avatar
ivuu
29. srp 2010    

☹jsme v nemocnici..Sáruška už skoro nejedla a byla hrozně apaticka..má angínu a uvidí se co na to crohn☹((((((((((

avatar

Ivu moc na vás myslím a držím palečky ať je brzy lépe!!

29. srp 2010
avatar

ivi, myslim moc!☹

29. srp 2010
avatar
ivuu
autor

@pehaka
@alcatko.j holky děkuju...je to hruza..vyblije všechny leky ..ale snad ji ten penicilin do žíli brzo zabere a bude moct polykat..to je takova bezmoc když Vám to dítě nemuže říct co kde ho bolí a vy jen bezradně koukáte jak trpí..

29. srp 2010
avatar
29. srp 2010
avatar

☹ úplně mě sere jak je ten svět nespravedlivej!!!! Velkou pusu Sárince, doufám že léky zaberou...

29. srp 2010
avatar

Myslíme na Vás holky ☹

29. srp 2010
avatar

ivi, držím vám pěstičky, ať všechno dobře dopadne

31. srp 2010
avatar
ivuu
autor

@pehaka jo svět je pěkně zvracenej..ale na druhou stranu z něj musímě vytřiskat co to jde

@smudlinka10
@sunnye děkujem🙂)))

31. srp 2010
avatar

Jsi skvělá Ivi. Určitě to zvládnete.

31. srp 2010
avatar
ivuu
autor

@sunnye ani ne..jen mi nic jineho nezbyva než se stim rvát jak nejlíp umím..ale někdy to hrozně bolí..teda skoro pořád..snad časem si zvyknem...

31. srp 2010
avatar

Sárinka tě svým krásným úsměvem nabije energii. Posílám jí pusinku, ať jste brzo zase doma.

31. srp 2010