☹jsme v nemocnici..Sáruška už skoro nejedla a byla hrozně apaticka..má angínu a uvidí se co na to crohn☹((((((((((
ivi, myslim moc!☹
29. srp 2010
29. srp 2010
☹ úplně mě sere jak je ten svět nespravedlivej!!!! Velkou pusu Sárince, doufám že léky zaberou...
29. srp 2010
Myslíme na Vás holky ☹
29. srp 2010
ivi, držím vám pěstičky, ať všechno dobře dopadne
31. srp 2010
ivuu
autor@pehaka jo svět je pěkně zvracenej..ale na druhou stranu z něj musímě vytřiskat co to jde
@smudlinka10
@sunnye děkujem🙂)))
31. srp 2010
Jsi skvělá Ivi. Určitě to zvládnete.
31. srp 2010
Sárinka tě svým krásným úsměvem nabije energii. Posílám jí pusinku, ať jste brzo zase doma.
31. srp 2010
Ivu moc na vás myslím a držím palečky ať je brzy lépe!!