a jedno s masakrem mamky na konci
Ta je kouzelná 🙂 Na vyklízecí období se už taky těším...
21. zář 2010
Super videjka, Sárinka musí být tak šťastná že si může kramařit a že je s bráchou, mimochodem, Matýsek roste do krásy!!!Krásnej kluk 🙂 🙂
21. zář 2010
jéé, krásný videjka. Sárinka je boží. A Matýsek samozřejmě taky🙂)) přeju vám Ivi, ať máte teď na dlooooooooouho pohodu (nejlépe napořád).
21. zář 2010
Oblečeníčko 🙂 To bude parádnice a velká pomocnice🙂
7. říj 2010
šikulka 😉