Obě děcka nahromadě...zvracení,prujem a mladoch horečka..cela zima promaroděna a ted ještě tohle..☹už se pomalu pakuju se Sárou do špitalu.
Ivi jak jsou děti na tom ? Moc držím palce ať je vše v pořádku !
15. únor 2011
Ivi ještě že tak !!!!!!Je to šikulka !Doma je jí líp jak ve špitále,ať už je jaro co ?
15. únor 2011
No to věřím, ale neboj, jednou si ty zadky utřou sami 🙂 Jednou 🙂A ještě ti po tom bude smutno 🙂
15. únor 2011
Ivčo ☹ moc držím pěsti,ať nikam nemusíte a ať jsou oba v pořádku...ta zima je hrůza....