Sáruška se konečně rozlezla po 4 🙂)jsme to nějak přeskočili...
Sarinko moc a moc gratuluju. Jsi sikulka 🙂
17. zář 2010
jéé, gratuluju. Hned bude veseleji.
18. zář 2010
Sáruška se konečně rozlezla po 4 🙂)jsme to nějak přeskočili...
Sarinko moc a moc gratuluju. Jsi sikulka 🙂
jéé, gratuluju. Hned bude veseleji.
gratuluju gratuluju gratuluju 😵 je to holka skvela sikovna!