Sáruško,všechno nejlepší k 1. narozeninám.S tatínkem a bráškou ti přejeme to nejduležitější ..zdravíčko.Miluji Tě z celeho srdce a vždycky tady budu pro Tebe..maminka
ivuu
autor@smudlinka10 děkujéééém..snad zdravíčko vydrží nakou chvilku..co nejdele...
2. srp 2010
Sárinko, přeji ti k narozeninám to nejdůležitější.... moc moc zdraví a štěstí. Jsi moc statečná holčička. Veronika
2. srp 2010
Sárinko, všechno nej nej nej hlavně zdravíčko!!! Máš skvělou mámu, která ti moc pomáhá bojovat. Věřím, že to společně zvládnete!!!! Pusu posílají Hanka a Sebík
2. srp 2010
všetko najlepšie k narodenikám -hlavne toho zdravíčka 🙂
2. srp 2010
zpětně přeju Sárince k prvním narozeninám hodně hodně hodně hodně zdraví, a kupu štěstí.
31. srp 2010
Sárinko přejeme Ti všechno nejlepší k narozeninám, hromadu štěstí, strašně moc lásky a hlavně ať už zdravíčko slouží jak má. Jsi velká bojovnice 😵 Posíláme velkou pusu 🙂 M&P