Tak jak jsme řikala..dneska děs běs...už jsme n ajipce s kapačkama kortikoidama plazmou..byla slaba jak mucha jo a další narkoza..při zavedení centralního katetru..podezřeni je na mononukleozu ktera se taky leči kortikoidama takže prašt jak uhod...
myslíme na vás a moc držíme palečky, i ty Lukáškovy..držte se, holky...
5. zář 2010
Tak doufám, že se malé přes víkend ulevilo já už balím věci a za chvilku vyrážíme třeba se tam potkáme na snidani či na oběde jen nevím zda tě poznám 🙂
6. zář 2010
ivuu
autorno ja na to jejich jídlo nechodím..chodím jen do kantýny..
6. zář 2010
Ivi moc doufám že už je malé líp !!!!
6. zář 2010
holky moc vám držím palečky.....Sárušce přeji mooooc zdravíčka