To je fakt zoufalý..ze všech dudlů jsme měli jeden a ten zahadně rano zmizel..znáte to jak zoufale lezete po čtyrech po celym bytě a v postýlce křičí neštatsné dítě a vy nemůžte dát tu jedinou věc po které touží?Tu jedinou debilní plastouvou věc..a
jj, V.má 5 dudlá a já tuhle nemohla najít ani jeden. A ponožky žere pračka, to už je známá věc🙂)))))))))))))
27. zář 2010
ivuu
autorno ja taky budu muset ale rada bych už asi oddulikovala ikdyž se všim tim našim trapením at ho ma klidně až do puberty🙂
tak nějak žijem..každy den je pro nas bonus že je klid...střevo se neničí..nejsme v nemocnici..pro někoho normální den..pro nás luxus...
teda dneska jsme byli na odběrech ..byl to teda horor..viz diskuze ale mohli jsme jít domů🙂))))))
27. zář 2010
jojo jako by se propadla do země co,to znám ☹ najdeš až budeš hledat jinou věc...