icon
18 / 31
šibalka
avatar

Nádherný fotečky,asi kvalitnej fotáček,že????

22. kvě 2010
avatar
jaa
autor

Olympus.SP 500.UZ..Naši mají stejný,ale fotečky takové neumí..🙂Nastavuji si tam režimy a je to dost znát..🙂))
Akorád nevím,kam ty fotky budu za chvíli dávat...😀

23. kvě 2010