
8 / 21
běloh vs.černoch
I ja chci tyhle geny 😉 Moje dite s usmevem rikava: 'Moje maminka je ruzova a ja jsem hneda'
1. srp 2010
jaa
autorJá se naštěstí také opaluji do hněda🙂))ted je už i plno krémů,které to omí místo sluníčka...
jen se zeptám..manžel je původem odkud?,Mexico??Malá je krásná...Miluju takové snědoušky...
1. srp 2010
ta je tmavší než momentálně náš Alik 😀
19. říj 2010
to musím ukázet manžovi 😀
20. říj 2010
Teda vase 'cernoska' Nellinka je tmavsi nez moje mala 50+ faktorem natrena Indianka, jak je to mozny