
10 / 21
my
nejlepší je klidné moře bez vln...bych si taky užila 🙂
19. říj 2010
😀 😀 😀 jsem zvědavá na afro móře... 😵
20. říj 2010
jaa
autorto je prý studené....ale asi ne všude...-)
21. říj 2010
ááách úplně se tam vidím :D:D:D
5. kvě 2012

nejlepší je klidné moře bez vln...bych si taky užila 🙂
😀 😀 😀 jsem zvědavá na afro móře... 😵
to je prý studené....ale asi ne všude...-)
ááách úplně se tam vidím :D:D:D
Jde vidět, že jste si dovolenku skvěle užívali. Já dneska vezla bráchu na letiště, taky směr Řecko-Zakynthos...jen tiše jsem záviděla...