icon
10 / 21
my
avatar

Jde vidět, že jste si dovolenku skvěle užívali. Já dneska vezla bráchu na letiště, taky směr Řecko-Zakynthos...jen tiše jsem záviděla...

23. črc 2010
avatar

nejlepší je klidné moře bez vln...bych si taky užila 🙂

19. říj 2010
avatar
jaa
autor

@domorodka Miluji ho....Je to lepší,než chlap..úplně mě dobíjí baterie..

19. říj 2010
avatar

😀 😀 😀 jsem zvědavá na afro móře... 😵

20. říj 2010
avatar
jaa
autor

to je prý studené....ale asi ne všude...-)

21. říj 2010
avatar

ááách úplně se tam vidím :D:D:D

5. kvě 2012
avatar
jaa
autor

@janni.ka je to tam super

5. kvě 2012