
11 / 21
želvičky
jaa
autorkdyž spí...🙂))Jinak je to mudrlant..
22. črc 2010
To je tak krásny díte!!!!!
29. črc 2010
Ráda se dívám na tvoje fotečky,už jsem se tešila na tyhle s dovolený!!!!Opravdu peknoučká,je to jiste mazlíček !!!!!
29. črc 2010
Fakt k zulíbání. Krásná! A je jak černoušek.🙂
19. lis 2010
🙂 krásná a fakt,jak černoušek🙂))
10. říj 2011
Andílek 🙂