icon
11 / 21
želvičky
avatar

Andílek 🙂

22. črc 2010
avatar
jaa
autor

když spí...🙂))Jinak je to mudrlant..

22. črc 2010
avatar

To je tak krásny díte!!!!!

29. črc 2010
avatar
jaa
autor

@rebeca321 Děkujeme🙂))

29. črc 2010
avatar

Ráda se dívám na tvoje fotečky,už jsem se tešila na tyhle s dovolený!!!!Opravdu peknoučká,je to jiste mazlíček !!!!!

29. črc 2010
avatar
jaa
autor

@rebeca321 Mazlík zlobr...🙂)))

29. črc 2010
avatar

Fakt k zulíbání. Krásná! A je jak černoušek.🙂

19. lis 2010
avatar
jaa
autor

@dracek jj.to je.....🙂))))

19. lis 2010
avatar

🙂 krásná a fakt,jak černoušek🙂))

10. říj 2011