icon
14 / 21
pojd sem
avatar

Moc krásná holčička🙂

23. črc 2010
avatar

čím dál tím krásnější!

25. srp 2010
avatar
jaa
autor

@teriskaa jen škoda,že u toho moře nemohla být alespon měsíc..To by byla,jako uhlí...Navíc miluje vodu a vlny...

25. srp 2010