
38 / 88
jaa
autor🙂)))Ona nemá špínu ráda..tak,co vidí,chce učíííít.Tak pořád utíráme...protože nemá ráda boodéél.😀DDA uvažuji o koupi takového batůžku s vodítkem...jinak ji snad za chvilku neuhlídám...
20. čer 2010

🙂)))Ona nemá špínu ráda..tak,co vidí,chce učíííít.Tak pořád utíráme...protože nemá ráda boodéél.😀DDA uvažuji o koupi takového batůžku s vodítkem...jinak ji snad za chvilku neuhlídám...
tady je Nellinka k zulíbání 🙂 krásná holčička 🙂