icon
3 / 49
vyčerpaná maminka dva dny po porodu
avatar

ale vypadalas dobře na to, co jsi psala... 🙂

8. zář 2010
avatar
jaa
autor

@domorodka byla to hrůza..

9. zář 2010
avatar

vypadáš tu skvěle!

28. lis 2012
avatar
jaa
autor

@sirael4 po sc....totál ko..Další den jsem zkolabovala.Zapomněli mi dát transfůzi..

28. lis 2012
avatar
jaa
autor

@sirael4 hodila jsem aktuální foto🙂

28. lis 2012
avatar

@jaa ale fakt na to nevypadáš!

28. lis 2012
avatar
jaa
autor

@sirael4 Už jen ta zelená pletovka🙂))Ta mluví za vše..Ztratila jsem přes 1,5 l krve a v tom blázinci mi zapomněli dát trans.Pak,když jsem zkolabovala,tak ty hodnoty byly tak špatné,že můj gyn,když to četl ve zprávě,tak řekl,že je to na žalobu..

28. lis 2012
avatar

tak to je síla!

28. lis 2012
avatar
jaa
autor

@sirael4 JJ.následky mám doposud..Malou jsem do 4 let kojila a stejně byly hormony totál ko..A i nyní jsou to noční návaly horka,pak zimnice atd...

28. lis 2012