
24 / 49
skoooro seedím
jaa
autorTady 8týdnů...Ona byla hrozně živá....Vůbec nechtěla ležet.Pořád měla kebulku ve vzduchu...\\už v 9t si na kojení sama sedala a musela z koše ven,protože by z něho vypadlo..je to malá divoška...🙂)
11. dub 2010
Prostě úžasná šikulina🙂
22. kvě 2010
Kolik jí tady je týdnů?????