icon
58 / 67
zamyšlená...
avatar

kluci se zblázněj...máte krásné čepičky, kdo háčkuje??

8. zář 2010
avatar
jaa
autor

@domorodka kamarádka z MK.Udělá každému..

9. zář 2010
avatar

hmm...když my máme holku....taky trochu háčkuji a trochu pletu...ale nebaví mě, jak to dlouho trvá...nemám na to čas! A která kamarádka? Uměla by i něco super pro klučinu?

9. zář 2010
avatar

chtěla jsem napsat: ...nemáme holku!

9. zář 2010
avatar
jaa
autor

@domorodka Jj určitě🙂))

9. zář 2010