
58 / 67
zamyšlená...
hmm...když my máme holku....taky trochu háčkuji a trochu pletu...ale nebaví mě, jak to dlouho trvá...nemám na to čas! A která kamarádka? Uměla by i něco super pro klučinu?
9. zář 2010
chtěla jsem napsat: ...nemáme holku!
9. zář 2010
kluci se zblázněj...máte krásné čepičky, kdo háčkuje??