icon
11 / 75
avatar

teda to je kočka a ta čepka je fakt hezká koupená nebo udělaná?

10. pro 2010
avatar
jaa
autor

@ferrari udělaná od LENKAB..🙂

10. pro 2010
avatar

krásná čepica a moc sluší 🙂

22. led 2011
avatar

Luxusní čepička a mooooc slušivá🙂

30. led 2011
avatar

júúúú fakt krasna cepice, neudelala by Lenka B. na zakazku?

5. únor 2011
avatar
jaa
autor

dělá je na zakázku..🙂Album lenkab

5. únor 2011