
16 / 75
koukám na mr Beana
jaa
autorona ho miluje.ted teda frčí KUKY.pak Shrek a Bean.Hlavně kreslený...Ona to hrozně prožívá...a chytá z toho takové morésy.jako:chápeš to,myslím,...
4. led 2011

ona ho miluje.ted teda frčí KUKY.pak Shrek a Bean.Hlavně kreslený...Ona to hrozně prožívá...a chytá z toho takové morésy.jako:chápeš to,myslím,...
Tak naši kluci se tváří trochu jinak na mr. Beana - ten je fakt dost baví 😉
Tady je na Nelče vidět jak je krásně snědá 🙂