icon
4 / 73
Hurááá,sluníčko...
avatar

Nádherná fotka a těch krásnejch zoubků🙂🙂🙂

5. zář 2010
avatar
jaa
autor

@rebeca321 Ale,co nám daly,aby vylezly🙂)))

5. zář 2010
avatar

Bolest a pláč????

5. zář 2010
avatar
jaa
autor

@rebeca321 Knourání a teploty cca 39,9.☹ A nejedení...

5. zář 2010
avatar

nadherna! uzasna genetika- tmava plet a svetle ocka!fakt je krasna🙂

5. říj 2010
avatar
jaa
autor

@jankasramka děkujeme🙂))

6. říj 2010