icon
13 / 73
kuk
avatar

je překrásná,jako vždy!

3. říj 2010
avatar
jaa
autor

🙂

3. říj 2010
avatar

uzasna fotka!!!

19. pro 2010
avatar
jaa
autor

@medunka1 Díky...Máš taky nádherné fotky a hlavně chlapečka🙂Moc se mi líbí.Je jako naše malá🙂

19. pro 2010
avatar

ja jsem taky koukala, ze by mohli byt sourozenci 🙂

25. pro 2010
avatar
jaa
autor

jsou to stejné typy..Už se nám i vlásky kudrnatí🙂

25. pro 2010