Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
jaa
4. dub 2010

Od 18 měs.dále..

No,tak to je fain.Nevím a prostě to nijak nejde,aby mi pokračovalo to psaní o malé dál.
Takže pokračuji zde.

30.3.2010.18ti měsíční prohlídka.10500g a ve stoje 84cm a v leže 87cm..

.Tak si vyberteOpakuje vše,co slyší.Spojuje slova.Pořád chce vše dělat se mnou a je to můj věrný ocásek..Pořád se kojí tak 6x denně...Snad do školy už pít mlíko odemne chtít nebude.Je moc šikovná na jemnou motoriku...Tu hrubou už máme za sebou...Spojuje puclíky do dvou otvorů,navlíká...baví ji to,co je miniaturní...Umí si obléci kalhoty a triko.Občas i botu a bundu.Pořád mi utíká za dětmi,kterým říká děcka.Nevím odkud to slovo má,ale nějak se ji líbí...Nechce sedět v kočárkuPořád jen :Nella ťapat!!!!!

2,5 roku..Váha 13kg..míra 92cm.Problémy s močí.No snad to bude ok...

Sama se celá komplet obleče a obuje...Krásně mluví i s R.Ne ve všech slovech.Umí super skládat puzzle.A to úplně sama.Je velice rozumná,když chce.Hlavně pokud jde o to starat se o mladší děti.To je hlídá a chrání.Jinak umí pěkně zlobit.Je to palice paličatá...Umí malovat panáčky a auta.

3 roky.Váha 14170g a míra 98cm..Noha 15,7cmPo 8 měs měla virozku.Bolelo jí bříško..

Naše madam je sprostota sama..Stačí jít na procházku a minout pubertáky..A,máme hned nové slovíčko...Malá mluví úplně luxusně.Stejně,jako dospělí.A i tak dost uvažuje..Používá slova,jako :myslíš,radši ne,já se na to v..,to je hrůza,to není možný,heleď,no to je strašný-.....Nešišlá,nepatlá,mluví krásně.Paní doktorka ji moc chválila..Ted se sama od sebe naučila rozkřápnout syrové vejce.Zvládá to tak bravurně,že ji neupadne ani kousek skořápky..Miluje totiž palačinky a pomáhá mi tak dělat těsto...Je to děsný torpédo..Někdy strašně milá a jindy na zabití..Stále se bohužel kojíme a ne a ne to odnaučit...☹(((Sama se oblékne a svlékne..

3,5 roku.Necelých.Váha 15500g a míra 100cm. Trošku rýma.Andy nás nakazila.

Stále se kojíme☹ Potřebujem to už vypustit,jinak budou problémy s řečí.Hlavně R a Ř.Strká jazyk mezi zuby. Od vánoc jsme absolvovaly spoustu vyšetření.Kožní,kardio,ortoped,genetika..Závěr:Ehler danlos syndrom.Ještě nás čeká UTZ,oční a hematologie.malá je šikovná.Krásně maluje.baví jí knížky.Má dobrého pamatováka.Sama se naučila jezdit na kole bez koleček.

Tak zatím máme všechna vyšetření v pořádku. Na očním dopadla na jedničku.Blíží se 4tý rok..Konečně se mi minulý týden podařilo ukončit uspávací kojení. Přes den ještě občas přijde

.Pomalu se z malé začíná stávat filozof. Mami,jak spí delfíni?Proč je sluníčko horké?Jak vzniká vítr?.Proč má letadlo za sebou bílou čáru?Mami,a jak ses naučila řídit?A,byla jsi taky v bříšku,jako já?..

R,se jí povede pokaždé ve slově Andrejka,barva..Doufám,že skončením kojení se objeví R i v dalších slovech..Už ho tam skoro má.Ř se povede také občas..nebo něco skoro,co zní jako ř.Barvy se také zlepšují.

4 roky.Váha 16,5kg a míra 108cm.Týden před čtvrtými narozeninami se naše miminko odstavilo od maminky..🙂.

5 let.Váha 17,9kg a míra 113cm.Po týdnu 18,5kg.

5,5Roku. Vaha.19,5kg a mira 119cm.Noha 19cm,bota 30...červenec..vypadly jedničky dole☹((
Kardio vyšlo ok.Vypadla noha v kyčli.

Začni psát komentář...

Odešli

Doporučujeme

Sladká odměna
25.7.2021 • 144