icon

Nakazila jsem se tu vášní pro vůně Yankee Candle. Nakoupila jsem zatím vosky a udělala si radost i novou aromalampou. ..z vůní zatím vede Pink Sands a All is bright. .další radost,kterou mi konik přinesl 😊😊

avatar

Já chci taky 🙂

25. říj 2016
avatar
jaka17
autor

@missinek není to zas tak nedostupne mají je často v květinářství. .já objednala na e shopu..a jdou do kterekoli aromalampy. .jeden vosk cca 40 Kč

25. říj 2016
avatar

@jaka17 Musím se kouknout na net a objednat si 🙂já se dlouho do květinářství nedostanu ☹

25. říj 2016
avatar

Ta lampa je super

29. říj 2016
avatar
jaka17
autor

@kacased díky. .mam z ni radost!!

30. říj 2016