jaka17
autorJojo..Naše veličerstvo 💙
14. zář 2016
Jsou to super psici.
14. zář 2016
jaka17
autorA malá je má ochočený..rozhodně se psu bát nebude..až si říkám, aby nějakého cizího nevyděsila 😆😆
14. zář 2016
neneee, fakt korgi?? Jestli jo, tak už vím o 3 lidech tady na koňovi, co mají tohodle úžasnýho psoliše 🙂
15. pro 2016
@jaka17 Můžu se zeptat jak vychází s dcerkou? Zajímá mě to, protože v psích encyklopediích se píše že kardíci ani pembroci nejsou vhodní k dětem... Naše fenka si s malou hraje a je s ní úplně v pohodě, ale když se jí něco nelíbí, tak to řekne (zadržkuje). A nechá si toho od ní teda líbit fakt hodně, až je mi jí někdy líto, jak jí dítě tahá za chlupy, za ouška nebo za ocásek...
15. pro 2016

Listicka...